Πέμπτη, 25 Φεβρουαρίου 2016

Το 3ο κύπελλο Τραμπολίνο διοργανώνει ο "Αίας" Θερμαϊκού

Συνεχίζοντας την εκπληκτική του πορεία ο Γυμναστικός Όμιλος «Αίας» Θερμαϊκού, διοργανώνει αυτό το Σαββατοκύριακο 27 και 28 Φεβρουαρίου, το 3ο Κύπελλο Τραμπολίνο, με τη συμμετοχή 200 περίπου νεαρών αθλητών και αθλητριών από όλη την Ελλάδα και τη Βουλγαρία

Έτσι, τη φετινή χρονιά, ο αγώνας  που πραγματοποιεί με επιτυχία ο «Αίαντα», γίνεται Διεθνής. Στο κλειστό γυμναστήριο της Περαίας, όπου θα διεξαχθούν οι αγώνες του κυπέλλου, θα υπάρχουν δύο ULITMATE τραμπολίνο και τα όργανα μέτρησης του χρόνου πτήσης.
Οι αθλητές και οι αθλήτριες που παίρνουν μέρος, θα αγωνισθούν στο ΑΤ. Τραμπολίνο, στο συγχρονισμένο και το διπλό μίνι τραμπολίνο
Η επίσημη έναρξη των αγώνων του 3ου Κυπέλλου Τραμπολίνο θα γίνει στις 2 το μεσημέρι του Σαββάτου 27 Φεβρουαρίου

Αναλυτικά οι αθλητές και αθλήτριες και οι ομάδες που θα συμμετάσχουν είναι οι εξής:

TRAMPOLINE GIRLS 8-10 (2 groups)
1
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ XΡΙΣΤΙΝΑ
ΑΟ ΠΑΛΜΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
2
ΠΑΠΑΔΑΤΥ ΜΑΡΙΑ
ΣΗΓΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ
3
ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΣΗΓΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ
4
GOCHEVA VIVIAN
“Mladost” Dimitrovgrad
5
ΚΑΤΣΟΥΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
6
ΤΟΥΣΤΖΟΓΛΟΥ ΛΥΔΙΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΥΚΗΣ
7
ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΥΚΗΣ
8
ΛΟΥΤΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΓΟ ΑΙΑΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ
9
ΘΩΜΑΙΔΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΑΟ ΠΑΛΜΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
10
ΚΑΤΣΟΥΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
11
ΓΚΙΟΥΛΑΚΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
12
ΙΛΤΣΟΥ ΕΛΕΝΑ
ΓΟ ΑΙΑΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ
13
ΛΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΑ
ΓΟ ΑΙΑΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ
14
DELCHEVA GABRIELA
“Mladost” Dimitrovgrad
15
PACHOVA IRENA
Dobri Kostin” Stara Zagora
16
ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΕΒΕΛΙΝΑ
ΣΗΓΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ
17
ΤΣΙΛΟΓΙΩΡΓΗ ΑΝΘΗ
ΑΟ ΠΑΛΜΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
18
ΚΙΣΣΑ ΠΟΛΥXΡΟΝΙΑ
ΕΡΑΤΩ ΞΑΝΘΗΣ
19
ΜΠΑΤΣΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΕΡΑΤΩ ΞΑΝΘΗΣ
20
ΚΟΥΚΟΥΔΕΤΣΟΥ ΜΑΡΘΑ
ΕΡΑΤΩ ΞΑΝΘΗΣ
21
PETKOVA KRISTINA
“Imidj” Ruse
22
NIKOLOVA MAGDALENA
“Mladost” Dimitrovgrad
23
ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ
ΑΟ ΠΑΛΜΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
24
ΚΡΑΒΒΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ
ΕΡΑΤΩ ΞΑΝΘΗΣ



TRAMPOLINE BOYS 8-10
1
BASARBOVSKI GEORGI
“Imidj” Ruse
2
XΑΤΖΗΡΟΔΙΑΣ XΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
3
NAYDENOV RADOMIR
Dobri Kostin” Stara Zagora
4
ΠΟΛΟΥΤΖΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
ΓΟ ΑΙΑΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ
5
DIMITROV MARTIN
Dobri Kostin” Stara Zagora
6
ΘΕΜΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ XΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
7
STOIMENOV KALOYAN
“Mladost” Dimitrovgrad
8
ΜΕΡΜΙΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
9
STOYANOV VALENTIN
Dobri Kostin” Stara Zagora
10
PETROV KALOYAN
“Imidj” Ruse
11
ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΥΚΗΣ
12
ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
ΣΗΓΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ



TRAMPOLINE GIRLS 11-12 (2 groups)
1
ΚΟΝΤΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ
ΑXΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
2
ΚΑΛΠΑΞΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
3
VELIKOVA EMILIYA
“Imidj” Ruse
4
ΚΙΤΣΙΟΥ ΔΑΝΑΗ
ΓΑΣ ΑXΙΛΛΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
5
ΛΥΡΑ ΕΙΡΗΝΗ
ΣΗΓΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ
6
ΜΟΥΡΑΤΙΑΔΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΥΚΗΣ
7
ΛΑΜΠΡΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΣΗΓΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ
8
ΚΟΒΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΓΑΣ ΑXΙΛΛΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
9
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΜΑΝΟΥΕΛΛΑ
ΑΟ ΠΑΛΜΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
10
DELCHEVA ANTONIYA
“Mladost” Dimitrovgrad
11
ΚΑΤΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΓΑΣ ΑXΙΛΛΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
12
ΠΑΝΤΟΣΙΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΓΟ ΑΙΑΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ
13
ΠΑΠΑΖΑXΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΥΚΗΣ
14
XΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ XΑΡΑΛΑΜΠΙΑ - ΡΟΥΜΠΙΝΙ
ΓΑΣ ΑXΙΛΛΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
15
ΤΣΑΚΑΛΙΔΟΥ ΛΥΔΙΑ
ΑΟ ΠΑΛΜΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
16
ΑΛΕΞΙΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ
ΓΑΣ ΑXΙΛΛΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
17
ΚΟΝΔΥΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΑΟ ΠΑΛΜΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
18
SARAFOVA DIANA
“Mladost” Dimitrovgrad



TRAMPOLINE BOYS 11-12
1
GEORGIEV KRISTIAN
“Imidj” Ruse
2
ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
3
ΓΙΑΝΝΑΚΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ XΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
4
GEORGIEV DRAGOMIR
Dobri Kostin” Stara Zagora
5
ΚΑΡΑΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΟ ΠΑΛΜΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
6
ANGELOV MAKSIM
“Imidj” Ruse
7
VALENTINOV EMANOIL
“Evrotramp” Kyustendil
8
ΜΑΚΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΥΚΗΣ
9
ΠΟΥΛΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΑΟ ΠΑΛΜΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
10
GEORGIEV DIMITAR
“Imidj” Ruse
11
ΤΟΥΜΠΑΝ ΡΕΤΖΕΠ
ΕΡΑΤΩ ΞΑΝΘΗΣ
12
HANDZAROV ILIAN
Dobri Kostin” Stara Zagora
13
DIMOV ALEKSANDAR
Dobri Kostin” Stara Zagora
14
ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΣΗΓΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ



TRAMPOLINE JUNIOR GIRLS (2 groups)
1
ΘΕΜΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ XΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
2
MAKULOVA ANITA
National Team Bulgaria
3
ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ
ΓΟ ΑΙΑΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ
4
MANOLOVA DESISLAVA
National Team Bulgaria
5
ΠΑΚΑΤΑΡΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ
ΓΟ ΚΑΒΑΛΑΣ
6
ΡΟΜΠΙΕ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ
ΑXΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
7
ΛΑΙΜΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ
ΔΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
8
ΤΟΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΓΑΣ ΑXΙΛΛΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
9
ΠΑΝΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ
ΕΡΑΤΩ ΞΑΝΘΗΣ
10
ΤΣΑΓΚΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΓΑΣ ΑXΙΛΛΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
11
ΑΡΓΥΡΗ ΕΥΡΥΔΙΚΗ
ΑΟ ΠΑΛΜΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
12
ΤΑΤΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΔΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
13
ΤΖΙΟΥΤΖΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΓΟ ΑΙΑΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ
14
ΜΕΝΔΡΙΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΓΑΣ ΑXΙΛΛΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
15
ΚΑΛΕΓΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ
ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
16
ΤΖΙΟΥΤΖΙΑ ΙΩΑΝΝΑ
ΓΟ ΑΙΑΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ
17
ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΝΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΥΚΗΣ
18
ΑΜΠΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ
ΑΟ ΠΑΛΜΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
19
ΜΠΟΥΣΟΥΛΑ ΜΑΡΙΝΑ
ΔΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
20
ΣΤΑΜΑΤΗ ΜΑΡΙΕΤΑ
ΣΗΓΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ
21
ΑΜΠΕΛΙΔΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ XΑΛΚΙΔΙΚΗΣ



TRAMPOLINE JUNIOR BOYS
1
ΣΠΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΕΡΑΤΩ ΞΑΝΘΗΣ
2
ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
ΣΗΓΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ
3
STANKOV PETKO
Dobri Kostin” Stara Zagora
4
ΑΡΑΣΤΣΙΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΣΗΓΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ
5
ΜΑΚΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΥΚΗΣ
6
ΓΚΟΓΚΟΡΩΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΓΑΣ ΑXΙΛΛΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
7
ΛΥΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΣΗΓΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ
8
BONCHEV ANTONIO
“Imidj” Ruse
9
ΜΑΚΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΥΚΗΣ
10
ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΙΩΣΗΦ
ΓΟ ΑΙΑΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ
11
ΝΤΕΡΕΜΠΑΣΙΑΝ ΑΡΣΕΝΗΣ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
12
ΝΩΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΑΟ ΠΑΛΜΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
13
YORDANOV IVELIN
National Team Bulgaria
14
ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΓΟ ΑΙΑΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ
15
ΠΕΞΑΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΓΟ ΚΑΒΑΛΑΣ
16
ΜΠΑΛΙ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΦΟΗ ΑΡΙΑΔΝΗ



TRAMPOLINE SENIOR WOMEN
1
IVANOVA SIMONA
National Team Bulgaria
2
ATANASOVA IVET
National Team Bulgaria
3
MIHALEV MARIYAN
National Team Bulgaria
4
PENEVA HRISTINA
National Team Bulgaria
5
ΚΑΣΑΠΟΓΛΟΥ ΛΙΛΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΥΚΗΣ



TRAMPOLINE SENIOR MEN
1
ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΓΟ ΚΑΒΑΛΑΣ
2
ΓΡΑΨΑΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΑΡΙΑΔΝΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
3
ΤΟΠΤΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
4
ΓΡΑΨΑΣ  ΜΑΡΙΟΣ
ΑΡΙΑΔΝΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

DMT GIRLS 8-10 (2 groups)
1
NIKOLOVA MAGDALENA
“Mladost” Dimitrovgrad
2
ΚΑΤΣΟΥΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
3
ΛΟΥΤΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΓΟ ΑΙΑΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ
4
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ XΡΙΣΤΙΝΑ
ΑΟ ΠΑΛΜΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
5
ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΣΗΓΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ
6
ΚΑΤΣΟΥΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
7
ΚΙΣΣΑ ΠΟΛΥXΡΟΝΙΑ
ΕΡΑΤΩ ΞΑΝΘΗΣ
8
ΛΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΑ
ΓΟ ΑΙΑΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ
9
ΙΛΤΣΟΥ ΕΛΕΝΑ
ΓΟ ΑΙΑΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ
10
ΤΣΙΛΟΓΙΩΡΓΗ ΑΝΘΗ
ΑΟ ΠΑΛΜΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
11
ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΥΚΗΣ
12
ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΣΗΓΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ
13
ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΕΒΕΛΙΝΑ
ΣΗΓΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ
14
ΓΚΙΟΥΛΑΚΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
15
ΚΡΑΒΒΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ
ΕΡΑΤΩ ΞΑΝΘΗΣ
16
DELCHEVA GABRIELA
“Mladost” Dimitrovgrad
17
ΜΠΑΤΣΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΕΡΑΤΩ ΞΑΝΘΗΣ
18
ΘΩΜΑΙΔΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΑΟ ΠΑΛΜΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
19
ΤΟΥΣΤΖΟΓΛΟΥ ΛΥΔΙΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΥΚΗΣ
20
ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ
ΑΟ ΠΑΛΜΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
21
ΚΟΥΚΟΥΔΕΤΣΟΥ ΜΑΡΘΑ
ΕΡΑΤΩ ΞΑΝΘΗΣ



DMT GIRLS 11-12 (2 groups)
1
ΚΟΝΔΥΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΑΟ ΠΑΛΜΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
2
ΚΙΤΣΙΟΥ ΔΑΝΑΗ
ΓΑΣ ΑXΙΛΛΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
3
ΤΣΑΚΑΛΙΔΟΥ ΛΥΔΙΑ
ΑΟ ΠΑΛΜΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
4
XΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ XΑΡΑΛΑΜΠΙΑ - ΡΟΥΜΠΙΝΙ
ΓΑΣ ΑXΙΛΛΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
5
ΛΑΜΠΡΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΣΗΓΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ
6
ΚΑΡΑΤΣΟΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
7
ΚΑΛΠΑΞΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
8
ΚΑΤΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΓΑΣ ΑXΙΛΛΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
9
ΛΥΡΑ ΕΙΡΗΝΗ
ΣΗΓΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ
10
ΚΟΝΤΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ
ΑXΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
11
ΜΟΥΡΑΤΙΑΔΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΥΚΗΣ
12
ΑΛΕΞΙΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ
ΓΑΣ ΑXΙΛΛΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
13
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΜΑΝΟΥΕΛΛΑ
ΑΟ ΠΑΛΜΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
14
SARAFOVA DIANA
“Mladost” Dimitrovgrad
15
ΠΑΝΤΟΣΙΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΓΟ ΑΙΑΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ
16
ΠΑΠΑΖΑXΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΥΚΗΣ
17
DELCHEVA ANTONIYA
“Mladost” Dimitrovgrad



DMT JUNIOR GIRLS (2 groups)
1
ΤΣΑΓΚΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΓΑΣ ΑXΙΛΛΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
2
ΜΕΝΔΡΙΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΓΑΣ ΑXΙΛΛΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
3
ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ
ΓΟ ΑΙΑΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ
4
ΘΕΜΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ XΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
5
ΣΤΑΜΑΤΗ ΜΑΡΙΕΤΑ
ΣΗΓΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ
6
ΤΖΙΟΥΤΖΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΓΟ ΑΙΑΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ
7
ΤΟΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΓΑΣ ΑXΙΛΛΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
8
ΤΖΙΟΥΤΖΙΑ ΙΩΑΝΝΑ
ΓΟ ΑΙΑΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ
9
ΑΡΓΥΡΗ ΕΥΡΥΔΙΚΗ
ΑΟ ΠΑΛΜΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
10
ΠΑΚΑΤΑΡΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ
ΓΟ ΚΑΒΑΛΑΣ
11
ΡΟΜΠΙΕ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ
ΑXΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
12
ΑΜΠΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ
ΑΟ ΠΑΛΜΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
13
ΠΑΝΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ
ΕΡΑΤΩ ΞΑΝΘΗΣ
14
MANOLOVA DESISLAVA
National Team Bulgaria
15
ΚΑΛΕΓΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ
ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
16
MAKULOVA ANITA
National Team Bulgaria
17
ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΝΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΥΚΗΣ
18
ΑΜΠΕΛΙΔΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ XΑΛΚΙΔΙΚΗΣ



DMT SENIOR WOMEN
1
IVANOVA SIMONA
National Team Bulgaria
2
ATANASOVA IVET
National Team Bulgaria
3
MIHALEV MARIYAN
National Team Bulgaria
4
ΚΑΣΑΠΟΓΛΟΥ ΛΙΛΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΥΚΗΣ



DMT BOYS 8-10
1
ΜΕΡΜΙΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
2
STOYANOV VALENTIN
Dobri Kostin” Stara Zagora
3
XΑΤΖΗΡΟΔΙΑΣ XΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
4
ΘΕΜΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ XΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
5
DIMITROV MARTIN
Dobri Kostin” Stara Zagora
6
ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
ΣΗΓΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ
7
ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΥΚΗΣ



DMT BOYS 11-12
1
GEORGIEV DRAGOMIR
Dobri Kostin” Stara Zagora
2
DIMOV ALEKSANDAR
Dobri Kostin” Stara Zagora
3
ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
4
ΤΟΥΜΠΑΝ ΡΕΤΖΕΠ
ΕΡΑΤΩ ΞΑΝΘΗΣ
5
ΓΙΑΝΝΑΚΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ XΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
6
ΠΟΥΛΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΑΟ ΠΑΛΜΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
7
ΚΑΡΑΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΟ ΠΑΛΜΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
8
ΜΑΚΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΥΚΗΣ
9
ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΣΗΓΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ
10
ΚΟΝΤΟΠΡΙΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ
ΣΗΓΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ



DMT JUNIOR BOYS
1
YORDANOV IVELIN
National Team Bulgaria
2
ΝΩΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΑΟ ΠΑΛΜΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
3
ΣΠΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΕΡΑΤΩ ΞΑΝΘΗΣ
4
ΛΥΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΣΗΓΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ
5
ΝΤΕΡΕΜΠΑΣΙΑΝ ΑΡΣΕΝΗΣ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
6
ΑΡΑΣΤΣΙΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΣΗΓΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ
7
ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΙΩΣΗΦ
ΓΟ ΑΙΑΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ
8
ΓΚΟΓΚΟΡΩΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΓΑΣ ΑXΙΛΛΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
9
ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΓΟ ΑΙΑΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ
10
ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
ΣΗΓΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ
11
ΜΑΚΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΥΚΗΣ
12
ΜΑΚΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΥΚΗΣ
13
ΠΕΞΑΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΓΟ ΚΑΒΑΛΑΣ


SYNCHRO GIRLS 8-12
1
ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΜΟΥΡΑΤΙΑΔΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΥΚΗΣ
2
ΚΑΤΣΟΥΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ - ΚΑΤΣΟΥΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
3
ΚΑΛΠΑΞΗ - ΓΚΙΟΥΛΑΚΗ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
4
ΛΑΜΠΡΙΝΙΔΟΥ - ΛΥΡΑ
ΣΗΓΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ
5
PETKOVA - VELIKOVA
“Imidj” Ruse
6
ΤΟΥΣΤΖΟΓΛΟΥ - ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΥΚΗΣ
7
ΛΟΥΤΣΗ - ΛΟΥΤΣΗ
ΓΟ ΑΙΑΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ
8
ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ - ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ
ΣΗΓΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ
9
ΤΣΑΚΑΛΙΔΟΥ - ΚΟΝΔΥΛΗ
ΑΟ ΠΑΛΜΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ



SYNCHRO GIRLS 13+
1
ΤΟΛΗ - ΜΕΝΔΡΙΝΟΥ
ΓΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
2
ΤΖΙΟΥΤΖΙΑ - ΤΖΙΟΥΤΖΙΑ
ΓΟ ΑΙΑΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ



SYNCHRO BOYS 8-12
1
BASARBOVSKI - GEORGIEV
“Imidj” Ruse
2
ΜΕΡΜΙΓΚΑΣ - ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
3
GEORGIEV - ANGELOV
“Imidj” Ruse



SYNCHRO BOYS 13+
1
ΜΑΚΡΗΣ - ΜΑΚΡΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΥΚΗΣ
2
ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ - ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ
ΓΟ ΑΙΑΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ
3
ΝΤΕΡΕΜΠΑΣΙΑΝ - ΤΟΠΤΙΔΗΣ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
4
ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ - ΛΥΡΑΣ
ΣΗΓΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου