Παρασκευή, 30 Μαΐου 2014

Πλήρης κατάλογος σταυρών προτίμησης της "Συμπολιτείας"

Από το Πρωτοδικείο Θεσσαλονίκης δόθηκε στη δημοσιότητα ο τελικός κατάλογος καταμέτρησης, με τους σταυρούς προτίμησης τους οποίους έλαβαν οι υποψήφιοι δημοτικοί και τοπικοί σύμβουλοι που συμμετείχαν στις δημοτικές εκλογές της 18ης Μαίου στο δήμο Θερμαϊκού. Οι σταυροί προτίμησης των υποψηφίων της δημοτικής παράταξης «Συμπολιτεία Θερμαϊκού» με υποψήφιο δήμαρχο τον Σπύρο Κουζινόπουλο, έχει ως εξής:

ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Επανομής
1) ΖΔΟΥΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 713
2) ΤΖΙΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 703
3) ΚΙΡΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 680
4) ΚΑΝΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 599
5) ΡΑΦΑΗΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΑΡΟΛΟΥ 230
6) ΤΣΑΚΜΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 226
7) ΜΙΧΕΛΗ-ΖΕΡΒΟΥΔΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 139
8) ΟΦΑΚΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΔΑΝΑΗ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 115
9) ΨΩΜΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 96
10) ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 95
11) ΦΟΥΝΤΟΥΚΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 42

Θερμαϊκού
12) ΕΡΜΕΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 534
13) ΜΗΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 337
14) ΑΝΘΟΥΛΑΚΗ ΕΥΜΟΡΦΙΑ (ΕΦΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 291
15) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ-ΣΚΑΡΤΑΔΟΥ ΜΟΡΦΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 255
16) ΖΕΡΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 236
17) ΚΟΥΚΟΥΡΙΓΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 236
18) ΠΑΝΔΙΡΗ ΙΡΙΔΑ του ΙΩΑΝΝΗ 223
19) ΔΟΥΝΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 211
20) ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ 210
21) ΔΙΓΚΑ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 192
22) ΔΕΛΗΧΡΗΣΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 180
23) ΚΛΕΙΤΣΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 124
24) ΞΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 113
25) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 111
26) ΠΕΧΛΙΒΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 99
27) ΠΑΠΑΤΟΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 98
28) ΒΕΛΗΜΑΧΙΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 97
29) ΚΑΡΑΦΟΥΛΙΔΗ ΖΩΗ του ΒΑΛΕΡΙΟΥ 90
30) ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 84
31) ΒΙΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ 77
32) ΓΑΛΟΥΣΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ του ΖΗΣΗ 58
33) ΚΑΡΑΤΖΟΛΑ ΝΑΥΣΙΚΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 57
34) ΣΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 57
35) ΣΠΑΘΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 53

Μηχανιώνας
36) ΤΣΑΚΜΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 557
37) ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 433
38) ΚΑΡΑΜΙΧΑΗΛ ΑΝΝΑ (ΑΝΝΥ) του ΜΗΝΑ 320
39) ΦΙΡΙΠΠΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 237
40) ΚΑΛΦΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ 182
41) ΒΑΠΟΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 172
42) ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΑΒΒΑ 155
43) ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 146
44) ΤΣΕΡΜΕΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 53

ΜΕΛΗ ΔΗΜ./ΚΟΙΝ. ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ

Επανομής
1) ΠΑΡΤΑΛΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ 381
2) ΤΕΛΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 365
3) ΝΤΑΒΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 217
4) ΔΟΡΥΦΟΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΑΝΤΟΛΕΟΝΤΟΣ 198
5) ΤΥΜΠΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 198
6) ΚΥΡΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 192

Μεσημερίου
7) ΨΩΜΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 45
8) ΣΕΜΕΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ 35
9) ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΑΒΒΑ 24

Αγίας Τριάδος
10) ΣΙΣΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 55
11) ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 51
12) ΔΑΣΚΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 31

Νέων Επιβατών
13) ΜΗΛΙΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ 121
14) ΒΑΧΑΡΕΛΗ ΚΑΣΣΙΑΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 73
15) ΞΕΝΙΤΙΔΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ-ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 62
16) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 42

Περαίας
17) ΛΙΑΠΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 188
18) ΤΣΟΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 188
19) ΠΑΝΔΙΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 179
20) ΣΑΠΛΑΟΥΡΑ ΒΑΪΑ (ΓΙΟΥΛΗ) του ΚΩΣΤΑ 157
21) ΚΛΕΙΤΣΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 153
22) ΣΤΑΜΠΟΥΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 82
23) ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 78
24) ΣΑΡΙΔΟΥ ΑΛΛΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 61

Νέας Μηχανιώνας
25) ΠΟΡΙΔΟΥ ΣΥΡΜΑΤΕΝΙΑ (ΤΟΥΛΑ) του ΜΗΝΑ 332
26) ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 264
27) ΚΑΝΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 147

Αγγελοχωρίου
28) ΤΟΚΚΑ ΑΝΝΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 28

Ν.Κερασιάς

29) ΚΡΟΥΣΤΑΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 31

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου